NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN ĆMIELÓW

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI ĆMIELÓW

Telefon: 503 010 085

Podstawową usługą oferowaną przez naszą firmę jest wykonywanie zleceń związanych z regeneracją turbosprężarek samochodowych. Współpracujemy z warsztatami i autoryzowanymi serwisami pojazdów, firmami oraz klientami indywidualnymi z Ćmielowa i całej Polski.

Regeneracja turbosprężarek Ćmielów – porządne i jednocześnie niedrogie usługi

Ogromnym atutem naszego serwisu jest fakt skutecznego usuwania różnych, nawet trudnych awarii turbosprężarek. Potrafimy regenerować najpopularniejsze, jak i mniej znane modele takich podzespołów. Niezależnie od sytuacji, wszystkie naprawy realizujemy skutecznie, precyzyjnie oraz po dokładnej diagnostyce. Etapem końcowym jest test sprawności i szczelności urządzenia. Na koniec klient otrzymuje zregenerowaną turbosprężarkę, która jest praktycznie jak nowa.

Koszt usługi regeneracji jest wielokrotnie mniejszy od kupna nowej części za kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych. Nasza pomoc jest więc opcją praktyczną, jak również ekonomiczną.

Wysoka jakość naprawy turbosprężarek

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy korzystają z nowoczesnego wyposażenia. Za sprawą tych atutów, wszyscy klienci mają zapewnione usługi charakteryzujące się świetną jakością, jak również efektywnością.

Dla żywotności turbin istotna jest dbałość o takie elementy. Trzeba więc poczekać na jej schłodzenie przed wyłączeniem silnika oraz regularnie wymieniać, a także uzupełniać olej na taki, który posiada odpowiednie parametry i jakość. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na pytania oraz udzielą porad odnośnie prawidłowej eksploatacji turbosprężarek.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK ĆMIELÓW

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)