NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN CIESZYN

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI CIESZYN

Telefon: 503 010 085

Serdecznie zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych zleceniodawców do korzystania z naszych działań z zakresu renowacji turbosprężarek. Jesteśmy w stanie bezproblemowo radzić sobie z wieloma rodzajami turbosprężarek. Naszą ofertę kierujemy do klientów prywatnych, jak również firmowych dysponujących autami wyposażonymi w takie podzespoły.

Renowacja turbin Cieszyn – atuty naszej pracowni

Przede wszystkim gwarantujemy doskonałą efektywność napraw oraz prawidłowe działanie zregenerowanych turbin przez sporo kilometrów. Wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Było to możliwe dzięki naszym kluczowym zaletom.

Wykwalifikowani fachowcy zajmujący się regeneracją turbosprężarek

Bardzo ważna zaleta naszego przedsiębiorstwa to zespół wykwalifikowanych fachowców specjalizujących się w turbosprężarkach. Potrafimy doskonale poradzić sobie z nawet niezwykle skomplikowanymi zadaniami, ponieważ zatrudniamy fachowców posiadających właściwe kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie branżowe.

Nowoczesne wyposażenie do zadań związanych z regeneracją

Jeśli mowa o naszych zaletach, dysponujemy też nowoczesnym wyposażeniem. Posiadane przez nas urządzenia i narzędzia są przeznaczone do demontażu, wyważania, czyszczenia oraz naprawy. Dzięki temu potrafimy precyzyjnie naprawiać turbosprężarki przywracając im w praktyce 100% początkowej sprawności.

Profesjonalne usługi objęte gwarancją

Regeneracja turbin jest o wiele lepszą opcją niż zakup azjatyckich albo używanych komponentów charakteryzujących się niską jakością. Nasze usługi są objęte gwarancją. Innymi słowy turbina będzie działać bezproblemowo przez długi czas. Usługa ta jest o wiele bardziej opłacalna i dużo mniej kosztowna niż kupno nowej turbiny za kilka, a w skrajnych przypadkach kilkanaście tysięcy złotych.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK CIESZYN

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)