NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN CHRZANÓW

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI CHRZANÓW

Telefon: 507 944 055

Jesteśmy pracownią wyspecjalizowaną w kompleksowym wsparciu z zakresu naprawy turbosprężarek. Są to komponenty wpływające w niezwykle istotny sposób na osiągi oraz właściwe działanie silnika. Ewentualne uszkodzenia i wady turbosprężarek doprowadzają do dużego osłabienia przyspieszenia, zwiększonego spalania paliwa i innych nieprawidłowości. Dzięki naszej pomocy można przywrócić sprawne działanie turbin.

Naprawa turbosprężarek Chrzanów – istotne mocne strony naszej pracowni

Z pewnością dobrze jest skorzystać z naszego wsparcia, ze względu na wysoką jakość oraz skuteczność zrealizowanych napraw. Naszą kluczową zaletą jest oczywiście zespół fachowców dysponujących obszerną wiedzą, doświadczeniem oraz doskonałymi umiejętnościami. Znają oni zróżnicowane typy i konstrukcje turbin oraz radzą sobie idealnie z tradycyjnymi i bardziej skomplikowanymi awariami.

Do grona naszych kluczowych atutów zalicza się również profesjonalne wyposażenie. Dysponujemy przyrządami do diagnozowania, czyszczenia i szeroko pojętej naprawy. W ten sposób radzimy sobie doskonale z różnorodnymi częściami i ich uszkodzeniami.

Regeneracja turbin Chrzanów – jak wygląda ten proces?

Realizowana przez nas usługa regeneracji turbosprężarek dzieli się na kilka podstawowych etapów:

1. Demontaż turbosprężarki na czynniki pierwsze.
2. Oczyszczanie i piaskowanie wszystkich części.
3. Kontrola części pod względem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana wadliwych części na nowe pochodzące od profesjonalnych dostawców.
5. Montaż turbosprężarki oraz jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Rezultatem naszego działania jest przywrócenie początkowej efektywności turbosprężarki. Będzie ona działać bezproblemowo przez wiele kilometrów.

Czemu warto wybrać naszą ofertę?

Dzięki renowacji turbiny, można przywrócić jej funkcjonowanie niedużym kosztem. O wiele lepiej jest wydać kilkaset złotych na taką skuteczną usługę niż nawet kilka-kilkanaście tysięcy złotych na nową turbinę. Nasza naprawa jest objęta gwarancją i w wielu sytuacjach jest to lepsza opcja niż kupno niepewnych zamienników z rynku azjatyckiego albo używanych turbin.

Dysponujemy wieloma podzespołami po regeneracji. W wielu przypadkach są więc dostępne od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową zleceniodawców z Chrzanowa i całej Polski.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK CHRZANÓW

Telefon: 507 944 055

regeneracja turbo
5/5 - (1 vote)