NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN CHODZIEŻ

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI CHODZIEŻ

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w kompleksowym wsparciu pod względem renowacji turbosprężarek. Są to elementy wpływające w niezwykle kluczowy sposób na osiągi i efektywne funkcjonowanie jednostki napędowej. Ewentualne uszkodzenia oraz awarie turbosprężarek doprowadzają do dużego pogorszenia przyspieszenia, większego spalania paliwa oraz pozostałych kłopotów. Dzięki naszej pomocy można przywrócić sprawne działanie turbosprężarek.

Renowacja turbosprężarek Chodzież – podstawowe mocne strony naszej pracowni

Z pewnością powinno się skorzystać z naszych usług, ze względu na wysoką jakość oraz efektywność przeprowadzanych napraw. Naszą ważną zaletą jest oczywiście zespół profesjonalistów dysponujących obszerną wiedzą, doświadczeniem oraz doskonałymi zdolnościami. Znają oni różne typy i konstrukcje turbin oraz radzą sobie idealnie z tradycyjnymi i bardziej skomplikowanymi awariami.

Do grupy naszych istotnych zalet można zaliczyć również nowoczesne wyposażenie. Dysponujemy przyrządami do diagnozowania, oczyszczania i szeroko pojętej naprawy. Dzięki temu radzimy sobie doskonale z różnymi częściami i ich wadami.

Naprawa turbin Chodzież – jak wygląda ta usługa?

Wykonywana przez nas usługa regeneracji turbosprężarek dzieli się na kilka kluczowych etapów:

1. Rozłożenie turbiny na części pierwsze.
2. Oczyszczanie i piaskowanie wszystkich części.
3. Sprawdzanie elementów pod względem uszkodzeń i stanu technicznego.
4. Wymiana wadliwych elementów na nowe pochodzące od sprawdzonych dostawców.
5. Złożenie turbiny oraz jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Efektem końcowym naszej pracy jest odzyskanie pierwotnej niezawodności turbiny. Będzie ona funkcjonować prawidłowo przez wiele kilometrów.

Czemu należy wybrać ofertę naszej pracowni?

Dzięki renowacji turbiny, można przywrócić jej funkcjonowanie niewielkim kosztem. O wiele lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na tego typu efektywną usługę niż nawet kilkanaście tysięcy złotych na nową turbinę. Nasza naprawa jest objęta gwarancją i w większości przypadków jest to lepsza opcja niż zakup niepewnych zamienników z rynku azjatyckiego lub używanych turbosprężarek.

Dysponujemy wieloma naprawionymi turbinami. W wielu sytuacjach są więc dostępne od ręki. Zapewniamy obsługę wysyłkową klientów z Chodzieży i całej Polski.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK CHODZIEŻ

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)