NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN BYTOM

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI BYTOM

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym wsparciu pod względem regeneracji turbin. Są to komponenty wpływające w bardzo istotny sposób na osiągi oraz właściwe działanie silnika. Ewentualne uszkodzenia oraz awarie turbosprężarek doprowadzają do dużego pogorszenia przyspieszenia, większego spalania paliwa oraz innych nieprawidłowości. Dzięki nam można przywrócić sprawne funkcjonowanie takich komponentów.

Naprawa turbosprężarek Bytom – kluczowe atuty naszej pracowni

Z pewnością powinno się skorzystać z naszych usług, ze względu na wysoką jakość i efektywność przeprowadzanych napraw. Naszą kluczową zaletą jest oczywiście zespół profesjonalistów dysponujących rozległą wiedzą, doświadczeniem oraz doskonałymi zdolnościami. Znają oni różne typy i konstrukcje turbin oraz radzą sobie perfekcyjnie z tradycyjnymi i bardziej złożonymi uszkodzeniami.

Do grona naszych ważnych atutów zalicza się również profesjonalne wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnozowania, czyszczenia i szeroko pojętej naprawy. Dzięki temu radzimy sobie świetnie z różnorodnymi turbosprężarkami i ich uszkodzeniami.

Regeneracja turbosprężarek Bytom – na czym polega ten proces?

Proponowana przez nas usługa regeneracji turbin dzieli się na parę najważniejszych etapów:

1. Demontaż podzespołu na części pierwsze.
2. Oczyszczanie oraz piaskowanie wszystkich elementów.
3. Kontrola komponentów pod kątem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana wadliwych elementów na nowe pozyskiwane od profesjonalnych dostawców.
5. Montaż turbiny oraz jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Efektem końcowym naszego działania jest przywrócenie początkowej sprawności turbosprężarki. Będzie ona działać bezproblemowo przez dużo kilometrów.

Czemu należy wybrać naszą ofertę?

Za sprawą renowacji turbosprężarki, można przywrócić jej działanie niedużym kosztem. O wiele lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na taką efektywną usługę niż nawet kilkanaście tysięcy złotych na nowy podzespół. Nasza usługa jest objęta gwarancją i w wielu sytuacjach jest to lepsza opcja niż nabycie niepewnych zamienników z rynku azjatyckiego lub używanych turbosprężarek.

Dysponujemy wieloma podzespołami po naprawie. W wielu przypadkach są więc oferowane od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową zamawiających z Bytomia i całej Polski.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK BYTOM

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)