NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN BUK

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI BUK

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym wsparciu z zakresu naprawy turbin. Są to podzespoły wpływające w niezwykle istotny sposób na osiągi oraz właściwe działanie jednostki napędowej. Ewentualne uszkodzenia oraz wady turbosprężarek prowadzą do sporego osłabienia przyspieszenia, zwiększonego spalania paliwa i innych problemów. Dzięki naszej pomocy można odzyskać sprawne działanie turbosprężarek.

Renowacja turbosprężarek Buk – podstawowe zalety naszej firmy

Z pewnością powinno się skorzystać z naszych usług, ze względu na doskonałą jakość oraz efektywność przeprowadzanych napraw. Naszą kluczową zaletą jest rzecz jasna zespół fachowców dysponujących rozległą wiedzą, doświadczeniem oraz doskonałymi umiejętnościami. Znają oni zróżnicowane typy i konstrukcje turbin oraz radzą sobie świetnie z tradycyjnymi i bardziej złożonymi usterkami.

Do grona naszych istotnych atutów zalicza się również innowacyjne wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnozowania, oczyszczania i kompleksowej naprawy. W ten sposób radzimy sobie świetnie z różnymi częściami i ich uszkodzeniami.

Regeneracja turbin Buk – jak wygląda ta usługa?

Realizowana przez nas działalność w zakresie regeneracji turbin dzieli się na kilka kluczowych etapów:

1. Rozłożenie turbosprężarki na czynniki pierwsze.
2. Oczyszczanie i piaskowanie wszystkich komponentów.
3. Sprawdzanie komponentów pod względem uszkodzeń i stanu technicznego.
4. Wymiana uszkodzonych komponentów na nowe pozyskiwane od sprawdzonych dostawców.
5. Złożenie turbosprężarki oraz jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Efektem końcowym naszej usługi jest odzyskanie początkowej sprawności turbosprężarki. Będzie ona działać prawidłowo przez sporo kilometrów.

Czemu należy wybrać ofertę naszej pracowni?

Dzięki renowacji turbosprężarki, można przywrócić jej działanie niedużym kosztem. O wiele lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na taką skuteczną usługę niż nawet kilkanaście tysięcy złotych na nową część. Nasza regeneracja jest objęta gwarancją i w wielu przypadkach jest to lepsza opcja niż zakup niepewnych zamienników z rynku azjatyckiego albo używanych turbosprężarek.

Dysponujemy różnymi turbosprężarkami po naprawie. W wielu sytuacjach są więc oferowane od ręki. Zapewniamy obsługę wysyłkową zamawiających z Buku i całego kraju.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK BUK

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)