NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN BRZEZINY

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI BRZEZINY

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym wsparciu pod względem regeneracji turbosprężarek. Są to elementy wpływające w niezwykle kluczowy sposób na osiągi i prawidłowe funkcjonowanie silnika. Ewentualne uszkodzenia oraz awarie turbosprężarek doprowadzają do dużego pogorszenia przyspieszenia, zwiększonego spalania paliwa oraz pozostałych kłopotów. Dzięki nam można przywrócić sprawne funkcjonowanie turbin.

Regeneracja turbosprężarek Brzeziny – kluczowe mocne strony naszej pracowni

Z pewnością warto skorzystać z naszych usług, ze względu na wysoką jakość i skuteczność przeprowadzanych napraw. Naszą kluczową zaletą jest oczywiście zespół profesjonalistów dysponujących rozległą wiedzą, doświadczeniem oraz doskonałymi zdolnościami. Znają oni zróżnicowane typy i konstrukcje turbin oraz radzą sobie perfekcyjnie ze standardowymi i bardziej skomplikowanymi usterkami.

Do grupy naszych ważnych atutów zalicza się również nowoczesne wyposażenie. Dysponujemy przyrządami do diagnostyki, oczyszczania i kompleksowej naprawy. W ten sposób radzimy sobie doskonale z różnymi turbosprężarkami i ich uszkodzeniami.

Naprawa turbin Brzeziny – jak wygląda ta usługa?

Oferowana przez nas usługa naprawy turbin dzieli się na parę podstawowych etapów:

1. Demontaż turbiny na czynniki pierwsze.
2. Czyszczenie i piaskowanie wszystkich części.
3. Sprawdzanie części pod kątem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana wadliwych elementów na nowe pozyskiwane od sprawdzonych dostawców.
5. Złożenie turbosprężarki oraz jej wyważenie.
6. Testy końcowe.

Efektem końcowym naszego działania jest przywrócenie pierwotnej niezawodności turbiny. Będzie ona funkcjonować bezproblemowo przez dużo kilometrów.

Dlaczego powinno się wybrać ofertę naszej firmy?

Dzięki renowacji turbosprężarki, można przywrócić jej funkcjonowanie niedużym kosztem. O wiele lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na tego typu skuteczną usługę niż nawet kilkanaście tysięcy złotych na nowy podzespół. Nasza naprawa jest objęta gwarancją i w wielu przypadkach jest to lepsza opcja niż kupno niepewnych części zamiennych z rynku chińskiego lub używanych turbosprężarek.

Dysponujemy różnymi zregenerowanymi turbinami. W wielu przypadkach są więc dostępne od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową zamawiających z Brzezin i całej Polski.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK BRZEZINY

Telefon: 503 010 085

regeneracja turbosprężarek
5/5 - (1 vote)