NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN BOGUSZÓW-GORCE

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI BOGUSZÓW-GORCE

Telefon: 503 010 085

Nasza firma specjalizuje się w realizacji zleceń związanych z regeneracją turbosprężarek w Boguszowie-Gorcach i innych miejscowościach w naszym kraju. Jesteśmy w stanie skutecznie likwidować typowe oraz trudniejsze awarie. Nasza oferta została przygotowana z myślą o następujących grupach klientów:

– przedsiębiorstwa działające w transporcie,
– firmy i podmioty reprezentujące inne branże,
– klienci indywidualni,
– niezależne warsztaty mechaniki pojazdowej,
– serwisy ASO.

Dlaczego regeneracja turbosprężarek jest dobrym pomysłem?

Członkowie naszego personelu kładą duży nacisk na skuteczność oraz jakość usług regeneracyjnych. Zadania są realizowane przez doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców korzystających z nowoczesnego sprzętu. Takie mocne strony pozwalają na efektywne likwidowanie nawet bardzo trudnych awarii.

Zakup nowej turbosprężarki zwykle wiąże się z koniecznością wydania od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Dzięki naszemu wsparciu możliwe jest odzyskanie działającej turbiny, a koszt całej usługi to kilkaset złotych. Oferujemy gwarancję na regenerowane części, które będą funkcjonować bezproblemowo na bardzo dalekich dystansach.

Godna polecenia regeneracja turbosprężarek Boguszów-Gorce – wybierz nasze wsparcie!

Zachęcamy zainteresowanych klientów indywidualnych oraz firmy do odwiedzenia naszego serwisu lub kontaktu telefonicznego. Oferujemy obsługę wysyłkową dla klientów z Boguszowa-Gorców i pozostałych regionów Polski. W magazynie posiadamy wiele turbin, które przeszły regenerację. Czas obsługi klienta jest również krótki, gdy jedyną opcją jest dokładna i sprawna naprawa otrzymanego komponentu.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK BOGUSZÓW-GORCE

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)