NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN BODZENTYN

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI BODZENTYN

Telefon: 503 010 085

Zmniejszenie mocy silnika, duże spalanie lub jasny dym z rury wydechowej? Objawy te mogą świadczyć o uszkodzeniu turbosprężarki, podobnie jak problemy z uruchomieniem auta i szarpanie w czasie jazdy. Kupno takiego elementu jest bardzo drogie, ale dzięki naszej usłudze regeneracji możesz przywrócić prawidłowe działanie podzespołu bez konieczności ponoszenia ogromnych kosztów. 

Wysoka jakość obsługi klientów

Zlecenia z zakresu regeneracji turbin są realizowane przez doświadczonych fachowców mogących się pochwalić wysokimi kwalifikacjami. Posiadamy ofertę obejmującą poniższe atuty:

– wysoka dokładność działania,
– szybkie wysyłanie naprawionych podzespołów,
– regeneracja objęta gwarancją,
– wysyłkowa obsługa klientów z całej Polski,
– tańsza opcja niż zakup nowej turbiny.

Rozsądna, bezpieczna i niedroga opcja

Zakup nowego podzespołu potrafi być sporym obciążeniem dla budżetu kierowcy. W nowszych modelach pojazdów turbosprężarki kosztują nawet kilkanaście tysięcy złotych lub więcej. Wielu próbuje oszczędzać kupując chińskie podróbki niskiej jakości. Innym pomysłem jest zakup używanych turbin z niepewnych miejsc. Nie zostały one przetestowane, więc nie można mieć pewności, że wkrótce się nie zepsują generując dodatkowe koszty.

Na szczęście regeneracja oferowana przez naszą firmę jest doskonałą opcją alternatywną dla powyższych pomysłów. Części po regeneracji funkcjonują sprawnie przez długi czas, zupełnie jak nowe. Naprawiane przez nas elementy są objęte gwarancją, ponieważ jesteśmy pewni naszych umiejętności. Cena takiej usługi jest kilkanaście razy niższa od kupna nowej części.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK RADOSZYCE

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)