NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN BOCHNIA

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI BOCHNIA

Telefon: 507 944 055

Jesteśmy firmą specjalizującą się w szeroko pojętym wsparciu pod względem regeneracji turbin. Są to komponenty wpływające w niezwykle ważny sposób na osiągi oraz prawidłowe funkcjonowanie silnika. Ewentualne zniszczenia oraz awarie turbosprężarek doprowadzają do dużego osłabienia przyspieszenia, większego spalania paliwa i innych problemów. Dzięki naszej pomocy można przywrócić sprawne działanie turbin.

Renowacja turbosprężarek Bochnia – najważniejsze atuty naszej firmy

Z pewnością dobrze jest skorzystać z naszego wsparcia, ze względu na doskonałą jakość oraz efektywność zrealizowanych napraw. Naszą istotną zaletą jest rzecz jasna zespół fachowców dysponujących obszerną wiedzą, doświadczeniem oraz doskonałymi umiejętnościami. Znają oni różne typy i konstrukcje turbin oraz radzą sobie świetnie ze standardowymi i bardziej złożonymi awariami.

Do grona naszych ważnych atutów zalicza się również innowacyjne wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnostyki, czyszczenia i kompleksowej naprawy. Dzięki temu radzimy sobie doskonale z różnymi częściami i ich uszkodzeniami.

Naprawa turbin Bochnia – na czym polega ten proces?

Realizowana przez nas usługa naprawy turbosprężarek dzieli się na parę kluczowych etapów:

1. Rozłożenie podzespołu na czynniki pierwsze.
2. Czyszczenie i piaskowanie wszystkich komponentów.
3. Sprawdzanie elementów pod względem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana wadliwych elementów na nowe pochodzące od sprawdzonych dostawców.
5. Montaż turbiny i jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Rezultatem naszej pracy jest przywrócenie pierwotnej sprawności turbosprężarki. Będzie ona funkcjonować prawidłowo przez sporo kilometrów.

Dlaczego należy wybrać naszą ofertę?

Dzięki renowacji turbiny, można przywrócić jej funkcjonowanie niewielkim kosztem. O wiele lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na tego typu skuteczną usługę niż nawet kilkanaście tysięcy złotych na nowy podzespół. Nasza regeneracja jest objęta gwarancją i w większości przypadków jest to lepsza opcja niż kupno niskiej jakości zamienników z rynku azjatyckiego lub używanych turbosprężarek.

Dysponujemy wieloma zregenerowanymi turbinami. W wielu sytuacjach są więc oferowane od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową zleceniodawców z Bochni i całej Polski.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK BOCHNIA

Telefon: 507 944 055

regeneracja turbo
5/5 - (1 vote)