NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN BIERUŃ

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI BIERUŃ

Telefon: 503 010 085

Serdecznie zachęcamy wszystkich zmotoryzowanych klientów do korzystania z naszej oferty z zakresu naprawy turbosprężarek. Potrafimy bezproblemowo radzić sobie z wieloma rodzajami turbosprężarek. Nasze wsparcie kierujemy do klientów prywatnych, jak również firmowych dysponujących samochodami wyposażonymi w takie komponenty.

Renowacja turbosprężarek Bieruń – zalety naszej firmy

Przede wszystkim oferujemy wysoką efektywność napraw oraz bezproblemowe działanie zregenerowanych turbosprężarek przez wiele kilometrów. Wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję w branży. Było to możliwe dzięki naszym istotnym mocnym stronom.

Wykwalifikowani pracownicy trudniący się naprawą turbin

Podstawowa zaleta naszego serwisu to grupa wykwalifikowanych fachowców specjalizujących się w turbosprężarkach. Potrafimy doskonale poradzić sobie z nawet bardzo skomplikowanymi zleceniami, ponieważ zatrudniamy specjalistów posiadających właściwe kwalifikacje oraz duże doświadczenie branżowe.

Innowacyjne wyposażenie do zadań związanych z regeneracją

Jeśli mowa o naszych atutach, dysponujemy też nowoczesnym wyposażeniem. Użytkowane przez nas sprzęty i narzędzia są przeznaczone do demontażu, wyważania, czyszczenia oraz naprawy. W ten sposób potrafimy dokładnie regenerować turbiny przywracając im praktycznie 100% początkowej sprawności.

Profesjonalne usługi objęte gwarancją

Regeneracja turbosprężarek jest o wiele lepszym wyborem niż kupno chińskich albo używanych elementów charakteryzujących się niską jakością. Nasze prace są objęte gwarancją. Innymi słowy turbina będzie działać prawidłowo przez długi czas. Usługa ta jest o wiele bardziej opłacalna i dużo tańsza niż kupno nowej turbosprężarki za kilka, a nawet kilkanaście tysięcy zł.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK BIERUŃ

Telefon: 503 010 085

5/5 - (2 votes)