NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN BIELAWA

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI BIELAWA

Telefon: 503 010 085

Nasz serwis to profesjonalna firma oferująca skuteczną regenerację turbosprężarek w Bielawie i pozostałych miastach w naszym kraju, Jesteśmy w stanie efektywnie likwidować typowe oraz bardziej kompleksowe usterki. Nasza oferta jest dostępna dla wielu grup klientów, takich jak:

– firmy działające w branży transportowej,
– firmy działające w innych branżach,
– klienci indywidualni,
– autoryzowane serwisy samochodowe (ASO),
– różne warsztaty mechaniki pojazdowej.

Dlaczego regeneracja turbiny to dobry pomysł?

Członkowie naszego zespołu kładą ogromny nacisk na skuteczność oraz jakość regeneracji. Wszystkie zadania są wykonywane przez wykwalifikowanych oraz doświadczonych fachowców korzystających z nowoczesnego sprzętu. Są to zalety przekładające się na skuteczność nawet bardzo skomplikowanych napraw.

Zakup nowej turbiny (w zależności od samochodu) może wiązać się z kosztem na poziomie od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. W starszych modelach może on przewyższyć wartość pojazdu! Dzięki naszej firmie klient może sporo zaoszczędzić i odzyskać sprawny podzespół działający bezproblemowo przez długi czas. Dodatkowo udzielamy gwarancji na świadczone przez nas usługi.

Porządna regeneracja turbosprężarek Bielawa – zadzwoń!

Zachęcamy zainteresowanych klientów do odwiedzenia naszej pracowni lub kontaktu telefonicznego. Oferujemy obsługę wysyłkową dla klientów z Bielawy i całej Polski. Na stanie mamy wiele już zregenerowanych turbin, jednak czas oczekiwania na sprawne elementy jest zwykle bardzo krótki nawet jeśli nie posiadamy takiej samej turbiny na stanie i trzeba dokonać szybkiej, ale precyzyjnej naprawy.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK BIELAWA

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)