NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN POZNAŃ

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI POZNAŃ

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy pracownią wyspecjalizowaną w szeroko pojętym wsparciu pod względem regeneracji turbosprężarek. Są to komponenty wpływające w bardzo kluczowy sposób na osiągi oraz prawidłowe działanie jednostki napędowej. Ewentualne uszkodzenia i awarie turbosprężarek prowadzą do dużego pogorszenia przyspieszenia, większego spalania paliwa oraz innych problemów. Dzięki naszej pomocy można odzyskać sprawne funkcjonowanie takich elementów.

Naprawa turbosprężarek Poznań – podstawowe atuty naszej firmy

Z pewnością warto skorzystać z naszego wsparcia, ze względu na wysoką jakość i skuteczność przeprowadzanych napraw. Naszą istotną zaletą jest rzecz jasna zespół profesjonalistów dysponujących obszerną wiedzą, doświadczeniem oraz świetnymi umiejętnościami. Znają oni różne typy i konstrukcje turbin oraz radzą sobie idealnie z tradycyjnymi i bardziej skomplikowanymi uszkodzeniami.

Do grona naszych ważnych zalet można zaliczyć również innowacyjne wyposażenie. Dysponujemy przyrządami do diagnostyki, czyszczenia i kompleksowej naprawy. W ten sposób radzimy sobie świetnie z różnorodnymi częściami i ich wadami.

Regeneracja turbosprężarek Poznań – jak wygląda ten proces?

Oferowana przez nas usługa naprawy turbin dzieli się na kilka najważniejszych etapów:

1. Demontaż podzespołu na czynniki pierwsze.
2. Czyszczenie i piaskowanie wszystkich elementów.
3. Kontrola komponentów pod kątem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana uszkodzonych elementów na nowe pozyskiwane od sprawdzonych dostawców.
5. Złożenie turbiny oraz jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Efektem końcowym naszej usługi jest odzyskanie początkowej niezawodności turbiny. Będzie ona działać prawidłowo przez dużo kilometrów.

Czemu powinno się wybrać ofertę naszej firmy?

Za sprawą renowacji turbosprężarki, można przywrócić jej działanie niedużym kosztem. Znacznie lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na tego typu efektywną usługę niż nawet kilka-kilkanaście tysięcy złotych na nowy podzespół. Nasza naprawa jest objęta gwarancją i w większości przypadków jest to lepsza opcja niż nabycie niskiej jakości części zamiennych z rynku chińskiego lub używanych turbin.

Dysponujemy wieloma turbosprężarkami po regeneracji. W wielu sytuacjach są więc oferowane od ręki. Zapewniamy obsługę wysyłkową zleceniodawców z Poznania i całego kraju.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK POZNAŃ

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)