NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN KIELCE

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI KIELCE

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy pracownią specjalizującą się w kompleksowym wsparciu z zakresu renowacji turbosprężarek. Są to komponenty wpływające w bardzo istotny sposób na osiągi oraz prawidłowe funkcjonowanie silnika. Ewentualne zniszczenia i wady turbosprężarek doprowadzają do znacznego pogorszenia przyspieszenia, zwiększonego spalania paliwa i pozostałych problemów. Dzięki nam można przywrócić sprawne działanie takich elementów.

Regeneracja turbosprężarek Kielce – istotne atuty naszej firmy

Z pewnością powinno się skorzystać z naszych usług, ze względu na wysoką jakość i skuteczność przeprowadzanych napraw. Naszą ważną zaletą jest rzecz jasna zespół profesjonalistów dysponujących szeroką wiedzą, doświadczeniem oraz doskonałymi umiejętnościami. Znają oni zróżnicowane typy i konstrukcje turbosprężarek oraz radzą sobie świetnie ze standardowymi i bardziej skomplikowanymi usterkami.

Do grupy naszych ważnych zalet zalicza się również profesjonalne wyposażenie. Dysponujemy przyrządami do diagnozowania, czyszczenia i szeroko pojętej naprawy. Dzięki temu radzimy sobie doskonale z różnorodnymi częściami i ich uszkodzeniami.

Regeneracja turbosprężarek Kielce – jak wygląda ta usługa?

Proponowana przez nas usługa naprawy turbosprężarek dzieli się na kilka najważniejszych etapów:

1. Demontaż turbosprężarki na czynniki pierwsze.
2. Oczyszczanie i piaskowanie wszystkich części.
3. Kontrola komponentów pod względem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana uszkodzonych komponentów na nowe pochodzące od profesjonalnych dostawców.
5. Montaż turbiny i jej wyważenie.
6. Testy końcowe.

Rezultatem naszego działania jest odzyskanie pierwotnej efektywności turbosprężarki. Będzie ona działać bezproblemowo przez sporo kilometrów.

Dlaczego należy wybrać naszą ofertę?

Dzięki regeneracji turbiny, można przywrócić jej funkcjonowanie niewielkim kosztem. O wiele lepiej jest wydać kilkaset złotych na tego typu efektywną usługę niż nawet kilkanaście tysięcy złotych na nową część. Nasza regeneracja jest objęta gwarancją i w wielu przypadkach jest to lepsza opcja niż zakup niepewnych zamienników z rynku azjatyckiego lub używanych turbosprężarek.

Dysponujemy różnymi naprawionymi podzespołami. W wielu przypadkach są więc dostępne od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową klientów z Kielc i całego kraju.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK KIELCE

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)