NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN KATOWICE

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI KATOWICE

Telefon: 503 010 085

Serdecznie zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych zleceniodawców do korzystania z naszych działań z zakresu renowacji turbosprężarek. Jesteśmy w stanie bezproblemowo radzić sobie z różnymi typami turbin. Naszą ofertę kierujemy do klientów prywatnych, jak również firmowych dysponujących samochodami wyposażonymi w tego typu komponenty.

Wyspecjalizowani fachowcy zajmujący się naprawą turbosprężarek

Bardzo ważna zaleta naszej pracowni to grupa wykwalifikowanych mechaników specjalizujących się w turbosprężarkach. Potrafimy doskonale poradzić sobie z nawet bardzo skomplikowanymi zleceniami, ponieważ zatrudniamy specjalistów posiadających stosowne kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Naprawa turbosprężarek Katowice – mocne strony naszej firmy

Oczywiście zapewniamy wysoką skuteczność napraw oraz prawidłowe działanie naprawionych turbin przez sporo kilometrów. Uzyskaliśmy ugruntowaną pozycję w branży. Było to możliwe dzięki naszym kluczowym mocnym stronom.

Nowoczesne wyposażenie do różnorodnych zadań powiązanych z regeneracją

Jeśli mowa o naszych zaletach, dysponujemy też nowoczesnym wyposażeniem. Posiadane przez nas urządzenia i narzędzia są przeznaczone do demontażu, wyważania, oczyszczania oraz naprawy. W ten sposób potrafimy dokładnie regenerować turbiny przywracając im praktycznie 100% pierwotnej sprawności.

Fachowe usługi objęte gwarancją

Regeneracja turbosprężarek jest o wiele lepszą opcją niż zakup azjatyckich albo używanych części charakteryzujących się niską jakością. Nasze działania są objęte gwarancją. Innymi słowy turbosprężarka będzie funkcjonować sprawnie przez długi czas. Opcja ta jest o wiele bardziej opłacalna i wielokrotnie mniej kosztowna niż kupno nowej turbiny za kilka, a w skrajnych przypadkach kilkanaście tysięcy zł.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK KATOWICE

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)