NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN GDAŃSK

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI GDAŃSK

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy pracownią wyspecjalizowaną w kompleksowym wsparciu z zakresu regeneracji turbosprężarek. Są to komponenty wpływające w niezwykle ważny sposób na osiągi oraz efektywne funkcjonowanie jednostki napędowej. Ewentualne uszkodzenia i wady turbosprężarek doprowadzają do znacznego osłabienia przyspieszenia, zwiększonego spalania paliwa oraz innych nieprawidłowości. Dzięki nam można przywrócić sprawne funkcjonowanie takich elementów.

Renowacja turbosprężarek Gdańsk – podstawowe zalety naszej pracowni

Z pewnością dobrze jest skorzystać z naszego wsparcia, ze względu na wysoką jakość i skuteczność zrealizowanych napraw. Naszą ważną zaletą jest rzecz jasna zespół fachowców dysponujących obszerną wiedzą, doświadczeniem oraz świetnymi umiejętnościami. Znają oni zróżnicowane typy i konstrukcje turbosprężarek oraz radzą sobie perfekcyjnie ze standardowymi i bardziej złożonymi awariami.

Do grona naszych istotnych zalet zalicza się również profesjonalne wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnostyki, oczyszczania i kompleksowej naprawy. Dzięki temu radzimy sobie świetnie z różnymi mechanizmami i ich wadami.

Regeneracja turbin Gdańsk – na czym polega ta usługa?

Realizowana przez nas działalność pod kątem naprawy turbosprężarek dzieli się na parę kluczowych etapów:

1. Demontaż podzespołu na części pierwsze.
2. Oczyszczanie i piaskowanie wszystkich części.
3. Kontrola części pod względem uszkodzeń i stanu technicznego.
4. Wymiana wadliwych elementów na nowe pochodzące od sprawdzonych dostawców.
5. Złożenie turbiny oraz jej wyważenie.
6. Testy końcowe.

Rezultatem naszego działania jest odzyskanie początkowej efektywności turbosprężarki. Będzie ona funkcjonować bezproblemowo przez dużo kilometrów.

Dlaczego należy wybrać ofertę naszej firmy?

Za sprawą renowacji turbosprężarki, można przywrócić jej działanie niedużym kosztem. O wiele lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na taką efektywną usługę niż nawet kilkanaście tysięcy złotych na nową część. Nasza regeneracja jest objęta gwarancją i w wielu sytuacjach jest to lepsza opcja niż zakup niepewnych zamienników z rynku chińskiego albo używanych turbosprężarek.

Dysponujemy wieloma turbinami po regeneracji. W wielu sytuacjach są więc oferowane od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową zamawiających z Gdańska i całej Polski.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK GDAŃSK

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)